fbpx
Saunasell

Ettevõttest

Saunasell on Tartumaal, väikeses Võnnu alevikus tegutsev ettevõte, millest tänaseks on kasvanud üks edukamaid välisaunade tootjaid Eestis.
Aastatepikkuse tootmiskogemuse tulemusena kasvab pidevalt ka meie tootevalik, kust leiab juba lisaks erineva kuju ja suurusega saunadele ka kümblustünne, sauna- ja suvemaju, grill- ja aiamaju, kämpinguid ja garaaže-varjualuseid.

▶ Saunaselli tootmiskompleks asub 6 hektari suurusel alal, kus on kasutusel 8 tootmishoonet kogumahuga 7 540 m2. Igapäevaselt toimetab tehases umbes 50 töölist, mis moodustab pea 10% Võnnu aleviku elanikearvust.

▶ Tootmisprotsess toimub täies ulatuses meie tehases, ehk saab alguse materjali ettevalmistamisest ja viimistlemisest kuni võtmed-kätte projektideni välja.

▶ 2021. aastal soetasime Eesti vanima palkmajatehase koos kogemustega töötajatega, mis annab meile enam kui 25 aasta pikkuse tootmiskogemuse just mahukamate projektide loomisel. Tänu sellele saame keskenduda suurematele saunamajadele, palkmajadele, garaažidele ja muudele eriprojektidele.

▶ Meid teeb eriliseks tootmispaindlikkus – tuleme alati klientidele vastu luues lisaks standardmudelitele ka erilahendusi kliendi soove arvesse võttes. Oleme võitnud aastatega klientide usalduse ning nüüd, kui oleme saanud laieneda territooriumi näol, on meil võimalus järgnevatel aastatel tootmisega veelgi kasvada.Saunasell tootmine