fbpx
Võta ühendust

Kontakt

Saunasell OÜ

Karja tee 10a, Võnnu alevik
62401, Kastre vald
Tartumaa, Eesti

info@saunasell.ee

Reg nr: 11889519
KMKR nr: EE101347167

Oleme avatud:
E-R 08:00 - 17:00

Marlen MandriksMüügispetsialist

E-post: marlen@saunasell.ee

Telefon: +372 56 828 420

Ester KalvikEkspordi müügispetsialist

E-post: ester@saunasell.ee

Telefon: +372 507 4819

Ranner MägiEkspordi müügijuht

E-post: ranner@saunasell.ee

Telefon: +372 502 7766

Triinu MägiEkspordi müügijuht

E-post: triinu@saunasell.ee

Telefon: +372 505 4417

Kerlin LehtlaTurundusspetsialist

E-post: kerlin@saunasell.ee

Kristo TeralOstujuht

E-post: kristo@saunasell.ee

Telefon: +372 523 2808

TÄHELEPANU! Seoses kolimisega on näidisteplatsi asukoht muutunud!


Näidisteplatsil on klientidele tutvumiseks väljas saunamaja Fellin ja Dorpat, 3-ruumiline kandiline torusaun, terrassisaun Patio M, WC iglu ning erinevad kümblustünnid.

Plats on avatud E – R kell 8:00 – 17:00, lõunapaus 12:00-13:00!

Kohtumiseks palume aja eelnevalt kokku leppida telefonil: + 372 56 828 420 või kirjutada marlen@saunasell.ee

Saada kiri